خدمات سیار

تعمیرکار پمپ آب در شمس آباد

نصاب پمپ آب در شهرک شهید محلاتی

نصاب پمپ آب در شمس آباد شرق تهران

یکی دیگر از نقاط شمال تهران که اکنون نیاز مبرم به دریافت خدمات سیار دارد شمس آباد  میباشد . این منطقه در شمال شرقی تهران میتواند از خدمات ما با بهترین هزینه ها برخوردار باشد . نصاب پمپ آب با ابزار کامل ، تعمیرکار پمپ آب خانگی پنتاکس ، لووارا و ابارا ، انواع پمپ های سانتریفیوژ و جابجایی مثبت ، تعمیر و سرویس انواع پمپ آب جتی و بشقابی ، تعمیر و نصب شوفاژ رادیاتور و تعمیر ، سرویس مخزن تحت فشار آب در محل ، تعویض مخزن ذحیره آب در محل  و  سرویس موتورخانه ساختمان با بهترین کیفیت خدماتی همگی خدماتی هستند که روبی پمپ به شمال تهران اختصاص داده است . فعالیت ما در زمینه ارائه تعمیرکار پمپ آب در شمس آباد شرق تهران بدین گونه برنامه ریزی شده است که شما ابتدا با مشاوره رایگان با تعمیرکار پمپ و یا نصاب میتواند هزینه ها را برآورد کرده و تخمینی از هزینه های تمام شده را قبل از حضور سرویسکار سیار را به صورت تلفنی دریافت نمایید . این برگه به تعمیرکار پمپ آب در شمس آباد اختصاص یافته است  .  با ما همراه باشید

دنبال نصاب پمپ آب ارزان میگردی  ؟!

محله شمس آباد در شرق تهران

محله شمس آباد در قسمت شمال شرقی تهران در ناحیه 2 و منطقه 4 قرار گرفته است در این منطقه  محدودیت ترافیکی وجود ندارد محل شمس آباد قبلا زمین کشاورزی بوده و قدمت آن به سی سال پیش برمی گردد زیرا بین چهار یزرگ تهران قرار گرفته است و می توان یکی از ویزگی های آن را دسترسی آسان به دیگر نقاط تهران اشاره کرد محله مجیدیه در نیز در مجاورت آن می باشد قبلا این دو یک محل بودند و لی بعد ها در تقسیمات محله ها از هم جدا و دو محله شدند  بافت این محله سنتی و از هم وطنان ارامنه نیز در این محل سکونت دارند در ادامه به جزئیات بیشتری می پردازیم .

 • تاریخچه شمس آباد
 • موقعیت جغرافیایی شمس آباد روی نقشه
 • بهترین منطقه شمس آباد
 • آب و هوای محله شمس آباد
 • امکانات محله شمس آباد

تاریخچه محله شمس آباد شرق

محله شمس اباد در ابتدا متعلق به شمس الدوله بود سپس به رضاخان هروی بصیر الدوله فروخته شد وبعداز فوت او نیز به همسرش رسید اکثر زمین های این منطقم زمین کشاورزی بودند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی ساخت و ساز در آن آغاز شد و می توان گفت قدمت این محل از شروع ساخت و ساز به سی سال پیش بر می گردد .

موقعیت جغرافیایی شمس آباد بر روی نقشه

محله شمس آباد در قسمت شمال شرقی تهران در ناحیه 2 و منطقه 4 قرار گرفته است این محله بین چهار بزرگراه تهران قرار گرفته است ,  از سمت شمال به بزرگراه شهید زین الدین محدود شده , از سمت جنوب به بزرگراه رسالت , از سمت شرق نیز به بزرگراه امام علی منتهی شده و از سمت غرب نیز با خیابان حسن بنا خاتمه می یابد .

بهترین منطقه شمس آباد

اگر بخواهیم به بهترین منطقه و خیابان های اصلی شمس آباد اشاره کنیم می توان به خیابان استاد حسن بینا , خیابان امیر نیا , خیابان شهید کمالی و خیابان خانعلی را نام برد .

آب و هوای محله شمس آباد چگونه است ؟

از جمله ویژگی های این منطقه می توان به پارک ها و فضاهای سبز متعدد و بی شمارش اشاره کرد مهمترین و بزرگترین پارک های این منطقه پارک مجیدیه و دهقان هستند که توانسته اند تا حدی از آلودگی هوا بکاهند و باعث شده اند تا محله شمس آباد آب و هوای بسیار خوبی را داشته باشد .

امکانات محله شمس آباد

از جمله دلایلی که باعث می شود تا افراد تمایل به خرید مسکن در منطقه ای را داشته باشند امکانات آن محله می باشد در مورد محله شمس آباد نیز همین امر صدق می کند , قرار گرفتن بین چهار بزرگراه تهران مبی باشد که دسترسی به دیگر نقاط شهر را آسان می کند , از جمله امکانات این محله , بوستان های متعدد , مساجد و حسینیه ها ,, امکانات ورزشی مثل  مجموعه ورزشی آرش میر اسماعیلی , و مراکزخرید و مراکز درمانی می باشد .

ایستگاه متروی محله شمس آباد

از خطوط متروی محله شمس آباد , خط دو متروی مسیر فرهنگسرا – صادقیه و خط سه مسیر قائم آزادگان را نام برد این ایستگاه ها در بزرگراه صیاد شیرازی و بزرگراه امام علی وجود دارند .

تعمیرکار رادیاتور شوفاژ در شمس آباد

با روبی پمپ کلی خدمات سیار در انتظار شماست . بهترین سرویسکار را از کسانی بخواهید که تجربه مفید داشته باشند . کسانی که نمونه کار مفید دارند و به شمار در مشاوره خرید  و پشتیبانی خدمات کمک میکنند . یک مشاوره خوب برای خرید پمپ آب مناسب موتورخانه دست کمی از انتخاب یک اکیپ حرفه ای برای تاسیسات ساختمان ندارد . ما به شما توصیه میکنیم همیشه بحث تاسیسات را با مشاوره جلوببرید . همراه شما هستیم با مشاوره کاملا رایگان و بسیار کاربری جهت :

 • راه اندازی موتورخانه ساختمان
 • تعمیر رادیاتور آلومینیومی در شمس آباد
 • فولادی و چدنی در شمس آباد
 • خدمات نصب شوفاژ رادیاتور پنلی در شمس آباد
 • پره ای  و لوله ای در شمس آباد
 • سرویس کامل تعمیر و بازرسی های دوره ای شوفاژ رادیاتور در محل
 • هواگیری شوفاژ  و پمپ آب در شمس آباد
 • رفع نشتی پمپ و لوله کشی ساختمان  و شوفاژ رادیاتور و سایر تجهیزات مبدل حرارتی
 • انتخاب بهترین پمپ آب خانگی ، پمپ مخصوص موتورخانه ( سیرکولاتور  ) ، مخزن تحت فشار و مخزن ذخیره ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *