خدمات سیار

نصاب پمپ شهرک شهید محلاتی

نصاب پمپ آب در شهرک شهید محلاتی

نصاب پمپ شهرک شهید محلاتی

خدمات تعمیر موتورخانه و شوفاژ رادیاتور ، تعمیرکار پمپ آب و تاسیسات ساختمان ، نصاب پمپ آب موتورخانه ، نصاب مخزن ذحیره  و منبع تحت فشار ، تعمیرکار سیار پمپ جهت تعمیر بلبرینگ پمپ ، شافت پمپ ، الکتروموتور پمپ ، کلید اتومات پمپ  و کلی سرویسکار دیگر مرتبط با سیستم گرمایشی و تاسیسات ابرسانی ساختمان را  در شهرک شهید محلاتی و کلیه نقاط شمال تهران از روبی پمپ دریافت کنید بهترین خدمات سیار تعمیر و سرویس دوره ای که شما را از هزینه های احتمالی در امان نگه میدارد و یک سیستم آبرسان کاملا  قابل اطمینان در اختیار شما قرار میدهد . ساختمان های طبقاتی ، برجسازی ها ، پروژه های ساخت و ساز مسکن مهر و کلیه پروژه های زیر دست پیمانکاران شامل مشاوره و کارشناسی ما خواهند شد . میتوانید با روبی پمپ تماس بگیرید و کلی خدمات دریافت نمایید . جهت دریافت مشاوره با  نصاب پمپ شهرک شهید محلاتی   و یا تعمیرکار پمپ اب خانگی همین حالا تماس بگیرید

تعمیرکار پمپ اب شمال تهران

تعمیرکار پمپ اب شهرک شهید محلاتی

شهرک شهید محلاتی در شمال شرق تهران و در منطقه یک واقع شده است این شهرک به خاطر همجوار بودن با منطقه لویزان از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است این محدوده قبل از انقلاب به شکل باغی بزرگ بود بعد از انقلاب اسلامی این شهرک شهید محلاتی به نیروی سپاه واگذار شد و در سال 1372 ساخت و ساز در آن آغاز شد امروزه اکثر ساکنین این منطقه را نیروی انتظامی , افراد سپاهی , خانواده شهدا و جانبازان  تشکیل داده است در ادامه به توضیحات بیشتری نسبت به شهرک شهید محلاتی می پردازیم .

  • موقعیت جغرافیایی شهرک شهید محلاتی
  • آب و هوای شهرک شهید محلاتی
  • ایستگاه متروی شهید محلاتی
  • شهرک شهید محلاتی از محله های سیاسی تهران
  • امکانات شهرک شهید محلاتی
  • قیمت ملک در شهرک شهید محلاتی
تخفیف ویژه نصاب پمپ آب در جنوب تهران

موقعیت جغرافیایی شهرک شهید محلاتی

شهرک شهید محلاتی درشمال شرق تهران و در منطقه یک قرار دارد این منطقه از سمت شمال به ارتفاعات قائم و از سمت جنوب به بلوار ارتش محدود شده , از سمت غرب نیز با خیابان وزارت امور خارجه و از سمت شرق با بلوار قائم انتها می یابد .

آب وهوای شهرک شهید محلاتی

شهرک شهید محلاتی آب و هوا خنکی و منظره بسیار خوبی دارد این منطقه به دلیل همجوار بودن با جنگل های سرسبز  لویزان و دامنه های کوه , پارک ها و فضای سبز متعددش  توانسته است یکی از مناطق بی نظیر از لحاظ کیفیت اب و هوایی شود .

نصاب پمپ آب شهرک شهید محلاتی

ایستگاه متروی شهید محلاتی

از ایستگاه های خط سه محله تهران ایستگاه شهید محلاتی می باشد که در بزرگراه ارتش و بین دو ایستگاه متروی قائم و اقدسیه قرار گرفته است .

شهرک شهید محلاتی ازمحله های سیاسی تهران

از مهمترین محله های سیاسی تهران می توان به چند موارد اشاره کرد از جمله , محله جماران , منطقه پاستور , منطقه خیابان پیروزی , نازی آباد و شهرک شهید محلاتی ساکنین این منطقه (شهرک شهید محلاتی) اغلبا کادر نیردی انتظامی و چنئد تن از فرماندهان عالی رتبه نیروی انتظامی در آن سکونت دارند در این منطقه خانواده پدری احمدی نژاد و چند وزریر دولت او قبلا سکونت داشته اند .

امکانات شهرک شهید محلاتی

شهرک شهید محلاتی دارای امکانات تفریحی , فرهنگی , هنری و ورزشی زیادی می باشد از جمله پارک معروف و بزرگ کنگان و مهرگان , مقبره شهدا , گل خانه زیبای کونیکا که چشم اندازی زیبا دارد ,مساجد ,  رستوران ها , پاساژ ابریشم ,مجموعه ورزشی الزهرا (س) , مدارس ها , کتابخانه عمومی , میدان میوه و تره بار اشاره کرد .

نصاب پمپ آب شهرک شهید محلاتی

قیمت ملک در شهرک شهید محلاتی

شهرک شهید محلاتی در در شمال شرق تهران می باشد و جزء محله های بالا شهر محسوب می شود از بزرگترین ویژگی های این منطقه آب و هوای خنک و بی نظیر آن است این شهرک از طریق بزرگراه هایش به خیابان های اصلی شهر وصل می شود و دسترسی به نقاط دیگر شهر را آسان می کند و این امر ازویژگی های آن به شمار میرود که افراد زیادی متکایل به خرید ملک در این منطقه می باشند  همچنن قیمت آپارتمان و مسکن در این محله متوسط و روبه بالا می باشد .اکثر ساکنین این محله را اقشار متوسط و رو به بالا تشکیل داده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *