تعمیر و نصب پمپ آب در شهرک راه آهن

فروش و تعمیر پمپ آب در شهرک راه آهن      ، نصب پمپ آب در شهرک راه آهن   ،  فروش و تعمیر و نصب منبع انبساط در شهرک راه آهن   ، تعویض بلبرینگ پمپ آب در شهرک راه آهن   ، تعمیر و تعویض شافت و روتور پمپ آب در شهرک راه آهن   ، ساخت و نصب کنداکتور پمپ در شهرک راه آهن   ، فروش و نصب ست کنترل و رله پمپ در شهرک راه آهن ، فروش و نصب مخزن ذخیره پمپ آب در شهرک راه آهن     ، لوله کشی و تاسیسات پمپ در شهرک راه آهن   ، رفع افت فشار آب ساختمان در شهرک راه آهن   ، سرویس دوره ای ماهانه و فصلی پمپ آب  و تاسیسات آبرسانی در شهرک راه آهن

تعمیر پمپ و منبع انبساط در شهرک راه آهن

نصاب پمپ آب در راه آهن تهران

نصاب شوفاژ در راه آهن ، نصب پمپ آب  و پمپ موتورخانه سیرکولاتور با بهترین قیمت . برخی مشتریان عزیز وقتی به ما مراجعه میکنند در مرحله اولی احساس میکنند که باری که یکی از بزرگترین دغدغه هایشان برطرف شده است چرا که همه جا دنبال نصاب پمپ  آب در جنوب تهران بوده اند و نتوانسته اند یک سرویسکار نزدیک به محل پیدا کنند . و یا اینکه قبل از حضور از ایشان هزینه اجرات را خواسته اند . اما روبی پمپ خدمات تعمیرات سیار را در کلیه نقاط 22 گانه تهران تقسیم کرده است . بدانید که بادریافت خدمات نصاب پمپ آب در راه آهن ، تعمیرکار پمپ ، تعمیرکار شوفاژ رادیاتور و نصاب  و تعمیرکار موتورخانه از روبی پمپ نزدیکترین نیروی سرویسکار در جنوب تهران به محل شما اعزام خواهد شد . هزینه های کاملا مقرون بصرفه و خدمات با سرعت بالایی انجام میشود . در ادامه ما را همراهی کنید با مطالبی از محله راه آهن در جنوب تهران

محله راه آهن  در جنوب تهران

محله راه آهن آباد در منطقه 16 شهرداری تهران و در جنوب این شهر واقع شده است علت نام گذاری این منطقه ایستگاه راه آهنی میباشد که در دوره پهلوی در این منطقه به وجود آمده است این محله از لحاظ بافت دارای بافتی سنتی و قدیمی میباشد و به خاط نزدیک بودن به ایستگاه راه آهن شلوغ و پر تردد می باشد لازم به ذکر است که مجموعه میدان راه آهن یکی از اثار ملی ایران می باشد که در سال 1379 با عنوان آثار ملی به ثبت رسیده است . ( کلیه نقاط راه آهن در صورت خرید پمپ آب از روبی پمپ شامل خدمات نصب پمپ رایگان میشوند  )

  • تاریخچه محله راه آهن
  • محله راه اهن تهران بر روی نقشه
  • آدرس ایستگاه راه آهن
  • اماکن مهم محله راه آهن
  • وضعیت اب در مناطق جنوبی تهران چگونه است ؟

تاریخچه محله راه آهن

علت نام گذاری محله راه آهن آباد به خاطر وجود ایستگاه راه آهن در آن می باشد در دوران ناصر الدین شاه اولین خط راه آهن در ایران از مرکز دارالخلافه تا شهر ری به وجود آمد این خط راه آهن از دروازه پل راه آهن در قسمت شرقی دروازه شاه عبدالعظیم عبور می کرد پس از آن در دوران رضا شاه ساختمان راه اهن نیز ساخته شد و در سال 1379 به عنوان آثار ملی به ثبت رسید  .طراح این بنا توسط  معمار اکراینی با سبک معماری ایرانی شکل گرفت

محله راه آهن تهران بر روی نقشه

محله راه آهن تهران در جنوب و منطقه 16 تهران واقع شده است این محله از سمت شمال به خیابان مختاری محدود شده و از سمت جنوب به خیابان شوش انتها می یابد از قسمت شرقی نیز به خیابان وحدت اسلامی و از سمت غرب با خیابان کارگر مختوم می شود .

آدرس ایستگاه راه آهن

ایستگاه راه آهن مهم ترین ایستگاه  در ایران می باشد که شامل یک ورودی مسافری , شش ورودی فرعی برای کارمندان و 32 ورودی برای دسترسی عموم به کاربری های ریلی و شهری است آدرس ایستگاه راه آهن در خیابان ولی عصر تهران و ضلع جنوبی میدان راه اهن می باشد .شما می توانید برای رفتن به ایستگاه راه آهن به خیابان ولیعصر رفته و با استفاده از اتوبوس های تندروی تجریش در پایانه معین پیاده شده در این شکل خود را روبه روی ساختمان راه آهن می بینید .

اماکن مهم محله راه آهن

از اماکن مهم محله راه آهن می توان به میدان راه آهن اشاره کرد , حسینیه ها و مساجد مانند مسجد توحید , مسجد صاحب الزمان , مسجد شارعی ,مسجد عباسیه , شهرداری ناحیه 4 , اداره راه آهن , سقا خانه ای که در کوچه رحمانی قرار دارد ,  مدارس و کانون فرهنگی حر, هتل  و مسافر خانه ها , رستوران ها و مراکز خرید  اشاره کرد .

وضعیت آب در مناطق جنوبی تهران چگونه است ؟

مدیر عامل آب و فاضلاب تهران اعلام کرد آب 6 منطقه تهران دارای نیترات می باشد وی افزود که این مشکل در آینده ای زود برطرف می شود به گفته رئیس اداره آب و فاضلاب وزارت بهداشت مناطق 19 و 20 وبخش هایی از مناطق 15 و 16 نیترات آب بیش از حد استاندارد است از طرفی هم وزارت نیرو به این گفته واکنش نشان داده و گفته میزان نیترات آب تهران در حد استاندارد است .

 

پروژه های مرتبط