مقالات پمپ آب

چرا تعمیرکار سیار پمپ ؟؟؟؟

چرا تعمیرکار سیار پمپ آب ؟

خرابی پمپ آب در اکثر مواقع به دلیل وجود مشکل در نصب و یا نحوه انتخاب صحیح پمپ آب می باشد و تنها در موارد محدودی خرابی پمپ می تواند ناشی از خرابی قطعات مصرفی خود پمپ باشد بنابراین هنگام خراب شدن این تجهیز ابتدا می بایستی به دنبال پیدا کردن علت و رفع آن بود در صورت خرابی این تجهیز تعمیر خرابی باید از تعمیرکار با تجربه کمک گرفت اما چرا تعمیرکار سیار پمپ آب ؟ روبی پمپ ارائه دهنده سرویسکار سیار پمپ آب با خدمات تخصصی تعمیر و نصب پمپ در محل در خدمت شماست . برای مشاوره و رزرو سرویسکار با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با : 

 • چگونه پس از خرید پمپ هزینه تعمیر و نگهداری را کاهش دهیم ؟
 • نحوه سرویس پمپ آب ساختمان
 • چرا تعمیرکار سیار پمپ آب ؟
 • وظایف سرویس کار پمپ آب

تعمیر و نصب پمپ آب خانگی

چگونه پس از خرید پمپ هزینه تعمیر و نگهداری را کاهش دهیم ؟

بهتر است برای افزایش طول عمر پمپ آب منزل و کاهش هزینه تعمیرو نیز نگهداری آن یک منبع دیافراگمی با حجم بیشتر تهیه نموده به علاوه برای مهار کردن وزن لوله ها بهتر است تدابیر مناسبی اتخاذ گردد توجه نمایید که روی پمپ زمینی به عنوان تکیه گاه وزن لوله های سیستم لوله کشی که در معرض فشار باشد خیلی حساب باز نکنید .اما چرا تعمیرکار سیار پمپ آب ؟ سرویس پمپ آب نیز سبب افزایش طول عمر مفید تأسیسات مفید پمپ آب می شود به همین دلیل باید سرویس دوره ای این وسیله را جدی گرفت .

نحوه سرویس پمپ آب ساختمان

سرویس پمپ آب ساختمان برای افزایش طول عمر آن امری حیاتی بوده چرا که این تجهیز در هر ساختمان نیاز چند خانواده را بر طرف و آسایش آنها را تضمین می کند در سرویس پمپ آب ساختمان باید به مواردی از جمله چک کردن شیر فلکه , بررسی منافذ پروانه پمپ , بررسی مقدار روغن موجود در محفظه موتور و سیل و تعویض روغن این دو قطعه در صورت نیاز توجه نموده و همچنین تست های الکتریکی اولیه برای اطمینان از صحت عملکرد آلارم ها را به دست آورد .پس از مدتی پروانه و الکتروموتور پمپ کارایی خود را از دست داده و فرسوده می شوند همین امر نیز موجب می شود که پمپ نتواند هد حداکثری ایجاد کند در این موارد باید خیلی سریع این قطعات را سرویس نمود .

هزینه نصب منبع انبساط  چنده  ؟

چرا تعمیرکار سیار پمپ آب ؟

برای سرویس پمپ آب ساختمان تا رفع ایارادات مشخص مانند بالا نرفتن فشار پمپ آب , روشن نشدن پمپ آب خانگی و.. باید با اجزای پمپ آب اعم از یاتاقان , واشر , رینگ و.. همچنین طرز کار آنها آشنا بود در صورتی که دانش و صرف زمان کافی برای سرویس و تعمیر این وسیله را ندارید می توانید   هنگام خراب شدن این تجهیز برای رفع خرابی می توان از تعمیرکار با تجربه کمک بگیرید , اما چرا تعمیرکار سیار پمپ آب ؟

 • تعمیرکار سیار پمپ آب تمام تجهیزات لازم را به همراه دارد .
 • صرفه جویی در زمان زیرا نیازی نیست وقتتان را صرف رفتن به تعمیرگاه کنید .
 • کلیه تعمیرات تخصصی هم در محل شما با توضیحات کافی صورت میگیرد .
 • مکان برای ما مهم نیست می تواند خانه , ویلا و… باشد .
 • بدون اینکه پمپ آب را تکان دهید از خدمات ما بهره مند می شوید .

وظایف سرویس کار پمپ آب

با توجه به تغییرات مداوم فشار آب , سختی بالای آن و احتمال خرابی قسمت های مختلف پمپ آب با گذر زمان اعم از کاسه نمد , پروانه و بلبرینگ آن جلوگیری از مشکلات بیشتر در پمپ تنها انجام سرویس دوره ای آن توسط سرویس کار متخصص امکان پذیر است از جمله وظایف سرویس کار پمپ آب می توان به موارد زیر اشاره کرد .

 • تنظیم دقیق فشار پمپ آب
 • تنظیم میزان باد مخزن تحت فشار پمپ آب
 • تعویض صافی منبع پمپ آب و دیگر خدمات دوره ای در حوزه پمپ آب

عیب یابی قبل از تعمیر پمپ آب در محل

بیشترین مشکلاتی که در پمپ آب خانکی ایجاد می شودو نیاز به سرویس پمپ آب در محل توسط تعمیرکار پمپ آب الزامی است شامل آب دادن پمپ , کم شدن باد درون منبع تحت فشار , قطع و وصل شدن متوالی پمپ , یکسره کارکردن پمپ و قطع نشدن آن و از تنظیم خارج شدن فشار پمپ آب خانگی است ؛ برای رفع هر کدام از این موارد راه حل های خاص وجود دارد برای رفع مشکلات و تعمیر پمپ آب آپارتمانی با سرویسکار پمپ آب تماس حاصل نمایید .

هزینه تعمیر پمپ آب در محل

هزینه خرابی پمپ آب خانگی با توجه به برند پمپ و نوع خرابی , تعویض پمپ با نوع , تعویض تویوپ , تعویض کلید اتوماتیک و…  متفاوت است به عنوان مثال برخی برندها خدمات پس از فروش مناسبی ندارند و مجری مجبور است قطعات تعویضی را به سختی پیدا کند .

فروش و تعویض ست کنترل و رله پمپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *