خدمات سیار

تعمیرکار پمپ آب صادقیه

تعمیر و خدمات کولر گازی در صادقیه

تعمیرکار پمپ آب صادقیه

چرا تعمیر و نگهداری منظم وسایل گرمایشی و سرمایشی مورد نیاز است؟

سرویس‌دهی منظم کولرهای گازی توصیه می‌شود، زیرا در صورتی که رسوبات خاک و گرده‌های باد شده سیستم را مسدود کنند، کارایی و عملکرد از بین می‌رود. همچنین محیط سالم تری را برای خانه شما تضمین می کند . از تکنسین های کارآزموده سرمایشی و گرمایشی بهره مند شوید.تعمیرکار پمپ آب و کولر گازی در صادقیه با بهترین قیمت  به همراه خبره ترین تعمیرکار کولرگازی،نصاب کولرگازی و سرویس کار کولرگازی ارائه میشود . کلیه مناطق  تهران از جمله صادقیه تهران تحت پوشش خدمات روبی پمپ میباشند .

تکنسین های معتبر ما ابزارها را دارند و به سرعت در حال انجام کار هستند تا نیازهای گرمایشی و تهویه مطبوع را تامین کنند. شرکت روبی پمپ با تمرکز بر فعالیت های چندین سالانه خود در زمینه سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع فعالیت داشته اند. تجربه و دانش ما به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه گرمایش و تهویه مطبوع تبدیل کرده است.

منطقه صادقیه نیز امروز میتواند از کلیه خدمات تعمیرکار سیار پمپ روبی پمپ برخوردار شود  . خدماتی همچون تعمیر و نصب انواع پمپ آب خانگی تک فاز و 3 فاز ، نصب کولرگازی،تعمیر کولرگازی،سرویس دوره ای کولر گازی ،تعمیر و نصب شوفاژ رادیاتور ، تعمیر و نصب موتورخانه ساختمان  و کلیه تجهیزات مبدل حرارتی ساختمان را میتوانید با سرویسکار سیار روبی پمپ بسپارید . با  تعمیرکار پمپ آب و کولر گازی در صادقیه تهران و کلیه نقاط  شرق وشمال و غرب و جنوب تهران همراه ما باشید.

تعمیر و نصب پمپ آب در صادقیه

 

در خدمات ایده آل، ما با کیفیت ترین خدمات تعمیروسرویس و نصب کولر گازی و تهویه مطبوع را برای مشتریان  خود در تمامی مناطق تهران  ارائه می دهیم. هنگامی که تیم  ما متشکل از تکنسین های آگاه و با تجربه را داراست ، می توانید اعتماد کنید که تنها بهترین مشاوره وتعمیرکار و نصاب کولر گازی و خدمات کولرگازی را در صادقیه دریافت خواهید کرد.

یک تکنسین در  تعمیر و نگهداری  کولرگازی چه می کند؟

تعمیر و نگهداری منظم سیستم تهویه مطبوع شما باید یک بار در سال برنامه ریزی شود. بهترین زمان برای انجام کار در طول بهار قبل از رسیدن گرمای تابستان و بحران کاری است – اما هیچ وقت برای شروع دیر نیست، و در اوایل تابستان هنوز فرصتی است که یک تکنسین ماهر به خانه شما بیاید و AC خود را بررسی کنید، آن را تمیز کنید، و تنظیمات و تنظیم های لازم را ارائه دهید تا مطمئن شوید که برای یک سال دیگر در سطح بالایی کار می کند. برنامه تعمیر و نگهداری کولرگازی ما نیازهای AC شما را برطرف می کند. آنچه می توانید در طول تعمیر و نگهداری کولر گازی انتظار داشته باشید جلسه تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع شامل چک لیستی از بازرسی ها و تنظیمات است که تمام جنبه های یک سیستم خنک کننده در کولر گازی را پوشش می دهد. اگر تکنسین مشکل خاصی را بیابد که نیاز به کار دارد، یا از آن مراقبت می کند یا اگر در طول تعمیر و نگهداری خیلی بزرگ باشد، یک جلسه تعمیر ترتیب می دهد.

در اینجا برخی از مراحل اساسی است که در هر بازدید انجام باید شود:

  1. سطح و فشار مبرد را بررسی کنید: تکنسین متوجه خواهد شد که AC شما مبرد کافی دارد و در فشار صحیح قرار دارد بنابراین به سایر اجزا آسیب نمی رساند.
  2. تست های الکتریکی: برای اطمینان از اینکه سیستم در خطر خرابی الکتریکی نیست (شایع ترین علت تعمیرات AC)، تکنسین ولت و آمپر را بررسی می کند. این بخش از تعمیر و نگهداری نیز در صورت لزوم مستلزم سفت کردن اتصالات الکتریکی خواهد بود.
  3. کویل های داخلی و خارجی را تمیز کنید: برای اینکه ببیند کولر گازی می تواند گرما را به خوبی جذب و آزاد کند، تکنسین هرگونه کثیفی، گرد و غبار و کثیفی را از دو کویل پاک می کند.
  4. روغن کاری موتورها و سایر قطعات متحرک: این مرحله برای کاهش سطح تنش در موتورها و سایر قطعات ضروری است که می تواند منجر به عملکرد ناکارآمد AC و در نهایت نیاز به تعمیر شود. تکنسین توجه ویژه ای به موتور کمپرسور و قطعات متحرک خواهد داشت که برای عملکرد خنک کننده ضروری هستند و در صورت خرابی تعویض آنها گران است.
  5. خطوط میعانات را پاک کنید: تشت های میعانات رطوبت اضافی ناشی از چگالش را منتقل می کنند و تکنسین ها متوجه خواهند شد که این خطوط شفاف هستند و هیچ انسدادی رخ نمی دهد.
  6. کالیبراسیون ترموستات: ترموستات باید دماها را به درستی بخواند تا AC را به طور موثر اجرا کند. تکنسین هرگونه کالیبراسیون مجدد مورد نیاز در واحد را انجام خواهد داد. مراحل بیشتری از این وجود دارد، اما اینها بررسی‌ها و تنظیمات عمده‌ای هستند که یک متخصص برای مشاهده اینکه شما یک AC در بهترین شکل خود کار می‌کند، انجام می‌دهد.

رزرو تعمیرکار و نصاب کولر گازی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *