خدمات سیار

تعمیرکار پمپ آب وکولرگازی در پیروزی

تعمیر و خدمات کولرگازی

تعمیرکار پمپ آب در پیروزی

چرا تعمیر و نگهداری منظم کولرگازی مهم است؟

زمان آن فرا رسیده است که به خواب زمستانی کولر گازی خود پایان دهید و مطمئن شوید که برای روزهای گرمتر پیش رو در بهترین حالت قرار دارد. تعمیر و نگهداری معمولی کولر گازی می تواند باعث صرفه جویی در هزینه شما در تعمیر نابهنگام کولر گازی شود. این نکات تنظیم کولر گازی را دنبال کنید تا مطمئن شوید که دستگاه شما در اولین روز گرم سال کار می کند.تعمیرکار پمپ آب و کولر گازی در پیروزی با بهترین قیمت  به همراه خبره ترین تعمیرکار کولرگازی،نصاب کولرگازی و سرویس کار کولرگازی ارائه میشود . کلیه مناطق  تهران از جمله پیروزی تهران تحت پوشش خدمات روبی پمپ میباشند .

بهترین زمان از سال برای سرویس کردن کولرگازی چه زمانی است؟

کارشناسان پیشنهاد می کنند خدمات تهویه مطبوع برای کولر گازی حداقل سالی یک بار انجام دهید (در مورد گرمایش نیز همینطور). بهار بهترین زمان است. با این حال، برای اطمینان از اینکه سیستم شما همچنان به طور موثر کار می کند، باید تعمیر و نگهداری منظم را انجام دهید.

تکنسین های معتبر ما ابزارها را دارند و به سرعت در حال انجام کار هستند تا نیازهای گرمایشی و تهویه مطبوع را تامین کنند. شرکت روبی پمپ با تمرکز بر فعالیت های چندین سالانه خود در زمینه سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع فعالیت داشته اند. تجربه و دانش ما به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه گرمایش و تهویه مطبوع کولر گازی تبدیل کرده است.

منطقه پیروزی نیز امروز میتواند از کلیه خدمات تعمیرکار سیار پمپ روبی پمپ برخوردار شود  . خدماتی همچون تعمیر و نصب انواع پمپ آب خانگی تک فاز و 3 فاز ، نصب کولرگازی،تعمیر کولرگازی،سرویس دوره ای کولر گازی ،تعمیر و نصب شوفاژ رادیاتور ، تعمیر و نصب موتورخانه ساختمان  و کلیه تجهیزات مبدل حرارتی ساختمان را میتوانید با سرویسکار سیار روبی پمپ بسپارید . با  تعمیرکار پمپ آب و کولر گازی در پیروزی تهران و کلیه نقاط  شرق وشمال و غرب و جنوب تهران همراه ما باشید.

تعمیر و نصب پمپ آب در پیروزی

در خدمات ایده آل، ما با کیفیت ترین خدمات تعمیروسرویس و نصب کولر گازی و تهویه مطبوع با بهترین تعمیرکار و نصاب کولر گازی را برای مشتریان  خود در تمامی مناطق تهران  ارائه می دهیم. هنگامی که تیم  ما متشکل از تکنسین های آگاه و با تجربه را داراست ، می توانید اعتماد کنید که تنها بهترین مشاوره وتعمیرکار و نصاب کولر گازی و خدمات کولرگازی را در پیروزی دریافت خواهید کرد.

راهنمایی برای سرویس کولر گازی بدون نیازبه متخصص

برای انجام چکاپ کولر گازی همیشه به یک متخصص نیاز ندارید. چند چیز وجود دارد که می توانید قبل از تماس با متخصص انجام دهید.

1. فیلتر هوا را عوض کنید. تعویض فیلتر هوا یکی از مهم‌ترین و ساده‌ترین راه‌ها برای نگهداری از دستگاه است – خواه سیستم تهویه مطبوع مرکزی باشد یا یک تهویه مطبوع بدون کانال. خوشبختانه، برای این کار تعمیر و نگهداری سریع و آسان تهویه مطبوع به یک متخصص نیاز ندارید. به سادگی شیار فیلتر دستگاه خود را پیدا کنید، فیلتر قدیمی را بیرون بیاورید و فیلتر جدید را وارد کنید و به جهت جریان هوا توجه داشته باشید و توجه داشته باشید که کدام سمت فیلتر باید رو به بیرون باشد. حتماً به دستورالعمل های سازنده برای اندازه صحیح فیلتر و مراحل تعویض صحیح فیلتر مراجعه کنید. آیا نمی دانید کدام نوع را بخرید و هر چند وقت یکبار فیلتر هوا را تعویض کنید؟ بسته به اینکه می‌خواهید هوای خانه شما چقدر فیلتر شده باشد، فیلترها «نقاط قوت» متفاوتی دارند. و به طور کلی هر سه ماه یکبار باید فیلتر هوا را تعویض کنید. با این حال، اگر حیوان خانگی دارید، ممکن است هر ماه فیلتر را تعویض کنید و همچنین فیلتری با رتبه بالاتر خریداری کنید – هر چه تعداد آن بیشتر باشد، هوا را بیشتر فیلتر می کند. اگر اعضای خانواده شما ممکن است به گرد و غبار و سایر مواد حساسیت زا حساس باشند، همین قانون اعمال می شود.

2. نظافت فنری را انجام دهید. فیلتر جدید وارد شده است، بنابراین وقت آن است که چند مورد دیگر را از لیست تعمیر و نگهداری DIY خود بررسی کنید. ابتدا مطمئن شوید که همه دریچه های داخل خانه تمیز هستند. در مرحله بعد، یک فنجان سفیدکننده مخلوط با آب را در زهکشی واحد بیرونی بریزید تا از تشکیل کپک و جلبک جلوگیری شود. سپس، از واحد اطمینان حاصل کنید روی یک سطح صاف است هیچ گونه زباله ای مانند برگ، گرده یا شاخه ندارد که آن را مسدود می کند. حداقل دو فوت در اطراف آن فاصله دارد. دارای مقدار مناسب عایق با کیفیت خوب در اطراف خطوط مبرد است. توجه: به دلایل ایمنی، این مرحله خدمات تهویه مطبوع خانگی باید بدون تلاش برای باز کردن واحد خارجی انجام شود. اگر نمی توانید آن را بدون جدا کردن تمیز کنید، از یک متخصص برای انجام کارهای کثیف تماس بگیرید.

3. عملکرد A/C خود را ارزیابی کنید. بعد از اینکه ظاهر بیرونی واحد تهویه مطبوع منزل خود را ارزیابی کردید، زمان ارزیابی عملکرد آن فرا رسیده است. آن را بلند کنید و ببینید که چگونه کار می کند. تعیین کنید که آیا خانه شما خنک‌تر می‌شود، آیا واحد ساکت است یا خیر، و به نظر می‌رسد که به طور کلی عملکرد عادی دارد یا خیر.

توجه: اولین بار که آن را روشن می کنید، ممکن است بویی را متوجه شوید. این به سادگی روشی است که کولر گازی برای پاک کردن گرد و غباری است که ممکن است از آخرین باری که دستگاه را اجرا کرده اید ته نشین شده باشد. باید به زودی از بین برود.

رزرو تعمیرکار و نصاب کولر گازی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *