خدمات سیار

تعمیرکار پمپ آب در زمزم

تعمیرکار پمپ آب در زمزم

تعمیرکار پمپ آب در زمزم

به  فروشگاه پمپ آب زمزم خوش آمدید . اما اینجا تنها یک فروشگاه پمپ اب خانگی نیست . نقاط جنوب تهران امروز در این فصل گرمای تابستان تماما تحت پوشش روبی پمپ میباشد . کلیه خدمات نصب پمپ ، تعمیر پمپ ، نصب و راه اندازی موتورخانه و شوفاژ رادیاتور  و تاسیسات کلی ساختمان خود را به تعمیرکار سیار پمپ روبی پمپ بسپارید . اگر دنبال تعمیرکار پمپ آب در زمزم و یا هر نقطه دیگری از جنوب تهران میگردید روبی پمپ همراه شماست . اعزام تعمیرکار پمپ ، تکنسین های متخصص پیاده سازی و  تامین و نصب تجهیزات موتورخانه  ، سرویسکاران شوفاژ رادیاتور  پنلی و پره ای و لوله ای و کلی متخصص تاسیسات لوله کشی و رفع اشکال سرویس آبرسانی ساختمان را میتوانید از شرکت روبی پمپ رزرو کنید . همراه ما باشید اینبار با  تعمیرکار و نصاب پمپ اب در  خیابان زمزم .

نصاب پمپ آب حرفه ای در جنوب تهران

محله زمزم در جنوب تهران

محله زمزم در متطقه 17 تهران و در قسمت جنوب غربی پایتخت واقع شده است اکثر ساکنین آن ترک زبان ها هستند, افغان ها و اقوامی دیگر نیز در این منطقه سکونت دارند و در مورد بافت گفته می شود حدود 70 درصد این منطقه هم بافت قدیمی و فرسوده دارد  در گذشته در اکثر زمین های این منطقه کشاورزی  و دامداری رونق پیدا کرده بود و به نام قلعه مرغی معروف بود که به زمزم تغییر کرد , و پس از انقلاب اسلامی ساخت و ساز کم کم در محله زمزم رونق پیدا کرد.

 • محله زمزم بر روی نقشه تهران
 • بافت شهری و انسانی محله زمزم
 • محله های منطقه 17 شهرداری تهران
 • ایستگاه متروی محله زمزم
 • محله فلاح کجای تهران است ؟
 • بهترین نقاط محله 17 کجاست ؟
 • خیابان های مهم فلاح تهران کدام است؟
 • آب و هوای منزقه 17 تهران چگونه است ؟
درباره راه آهن بیشتر بدانید

 محله زمزم برروی نقشه تهران

محله زمزم در منطقه 17 و در جنوب شهر تهران قرار گرفته است این محله از سمت شمال به خط آهن تهران-اهواز , از سمت شرق به خیابان برادران رضایی منتهی شده , از سمت جنوب به بزرگراه شهید چراغی و از سمت غرب به خیابان آل احمد خاتمه می یابد .

بافت شهری محله محله زمزم

محله زمزم دارای بافت قدیمی و سنتی می باشد به طوری که اکثر بافت این منطقه فرسوده است افرادی که در آن سکونت می کنند اکثرا ترک زبان ها هستند و باید گفت که این منطقه زلزله خیز است و روی گسل قرار گرفته است

محله های منطقه 17 شهرداری تهران

از محله های منطقه 17 تهران می توان به , محله گلچین , ابوذر غربی ع ابوذر شرقی , مقدم , جلیلی , امام زاده حسن , آذری , قلعه مرغی , زهتابی , زمزم و محله بلورسازی را می توان نام برد .

نزدیکترین ایستگاه مترو به خیابان زمزم

نزدیکترین ایستگاه منطقه 17 ایستگاه متروی زمزم می باشد که برای رفتن به این ایستگاه باید از تاکسی استفاده کنید .

محله فلاح کجای تهران است ؟

محله فلاح در منطقه 17 شهرداری تهران می باشد که از مناطق قدیمی و مذهبی نیز محصوب می شود این محله از سمت شمال به خیابان قزوین , از سمت جنوب به خیابان ابوذر , از سمت غرب به خیابان لقمان و از سمت شرق به خیابان شهید سوری خاتمه می یابد .

بهترین نقاط محله 17 کجاست ؟

گرانترین محله منطقه 17 محله سجاد وبلورسازی است و مهم ترین  محله منطقه 17  محله آذری می باشد این محله از قسمت شمال به خیابان 45 متری زند , از سمت جنوب به راه آهن , از قسمت شرق نیز به خیابان لقمان حکیم و از سمت غرب به بزرگراه آیت الله سعیدی منتهی می شود .

خیابان های مهم فلاح تهران کدام است ؟

محله فلاح از دو قسمت ابوذر شرقی و ابوذر غربی تشکیل شده است میدان فلاح , خیابان سجادی , خیابان سوری و خیابان سجادی از خیابان های مهم محله فلاح به شمار می روند .

آب و هوای منطقه 17 تهران چگونه است ؟

متاسفانه منطقه 17 رتبه چهارم از 10 منطقه آلوده تهران از لحاظ آلودگی هوا را به خود اختصاص داده است سکونت در این منطقه برای کسانی که به آلودگی هوا حساس هستند و بیماری های تنفسی دارند به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود .

تعمیرکار شوفاژ رادیاتور در تهران

سیستم گرمایشی بیشتر ساختمان های جدید طبقاتی اغلب از شوفاژ رادیاتور استفاده میکنند . شوفاژها یک سیستم مبدل حرارتی هستند که آب گرم شده توسط مولد حرارتی دیگ بویلرها را به محیط ساختمان انتقال میدهند . این سیستم انتقال دهنده دما در مدلها و متریال های مختلفی تولید میشوند  و متناسب با فضای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند  .  برخی از این شوفاژها که در مدل پره ای هستند قابلیت ارتقا و ی کم شدن پره دارند  و برخی دیگر به صورت یکپارچه نصب میشوند . کلیه این رادیاتورها نیاز به تعمیرات و سرویسهایی دارند که روبی پمپ با اعزام تعمیرکار یا نصاب رادیاتور شوفاژ این خدمات را ارائه میدهد

 • هواگیری شوفاژ رادیاتور و تنظیم دمای محیط
 • تعمیر انواع شوفاژ آلومینیومی ، فولادی ، دکوراتیو  و…
 • نصب پروژه محور یا سفارشی رادیاتور توسط نصاب
 • سرویس کامل تاسیسات شوفاژ از موتورخان تا کلیه واحدها
رزرو نصاب شوفاژ رادیاتور در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *