خدمات سیار

نصاب پمپ آب در طرشت

نصاب پمپ آب طرشت

نصاب پمپ آب در طرشت

نصاب پمپ آب در طرشت را از ما بخواهید . تعمیر و نصب پمپ پنتاکس نیم اسب ، 1 اسب ، 1.5 اسب ، 2 اسب ، 3 اسب و سایر پمپهای برند پنتاکس ، تعمیر و نصب مخازن تحت فشار برای یک موتورخانه یا ساختمان های طبقاتی 4 طبقه به بالا ، رفع نشتی لوله کشی و تاسیسات ، طراحی و راه اندازی موتورخانه ساختمان از صفر تا صد ، تعمیرات پمپ آب با بهترین پشتیبانی  ، ایده پردازی برای جبران افت فشار آب ساختمان و سایر خدمات مرتبط  . تعمیرکار پمپ آب در طرشت با تعیین وقت قبلی نیز پذیرفته میشود . کلیه روزهای هفته حتی روزهای تعطیل در خدمت شماییم . روبی پمپ را دنبال کنید در تمام مناطق غرب تهران

خدمات تعمیر و نصب پمپ در غرب تهران

محله طرشت در غرب تهران

طرشت از محله های قدیمی تهران می باشد که در منطقه دو تهران واقع شده است قدمت این محله به دوره سلجوقیان می رسد این منطقه به خاطر آب و هوا و طبیعت زیبا و سرسبزش به طرح رشت شناخته می شد اما کم کم به طرشت تغییر نام پیدا کرد این محله در نزدیکی دانشگاه صنعتی شریف قرار دارد و همچنین مقبره ی شیخ عبدالله دوریستی (طرشتی)در بوستان طرشت وجود دارد , و نیز از امکانات آن چندین بوستان و پارک چند ایستگاه مترو و…. میباشد , در ادامه به توضیحات بیشتری به این محله قدیمی می پردازیم .

  • تاریخچه طرشت
  • موقعیت طرشت روی نقشه
  • ایستگاه متروطرشت
  • اماکن آموزشی طرشت
  • پارک و فضای سبز طرشت
  • محله طرشت برای زندگی چگونه است ؟

تاریخچه طرشت در غرب

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم قدمت طرشت به دوره سلجوقیان می گردد این محله ی به خوش آب وهوا بودن در تهران معروف و همچنین بزرگترین باغ های توت در اطراف تهران متعلق به این محله بود طرشت در همسایگی روستای کن و روستای جی بود به شکل دشتی وسیع و پهناور, اما جوانمرد قصاب و عبدالله زمانی آن را در قطعات کوچکتری فروختند ,  که کم کم جای این توتستان ها خانه ها و آپارتمان ها به وجود آمدند امروزه نیز  تعداد کمی از این باغ ها باقی مانده است گفته می شود طغرل یکی از بزرگان سلجوقی نیز در این منتطقه از دنیا رفته است و شیخ عبدالله طرشتی از بزرگان شیعه نیز در این محل زندگی میکرده است اکنون مقبره او در بوستان طرشت میباشد .

موقعیت طرشت  روی نقشه

منطقه طرشت از قسمت شمال به بزرگراه شیخ فضل الله نوری محدود می شود از سمت جنوب به خیابان آزادی راه پیدا می کند , و از قسمت غرب به بزرگراه محمد علی جناح محدود می شود و از سمت شرق نیز با بلوار شهید طیموری و شهید جواد اکبری محدود انتها می یابد .

ایستگاه مترو طرشت

محله طرشت چندین ایستگاه مترو را دارا میباشد مانند , ایستگاه مترو استاد معین , ایستگاه متروی دانشگاه شریف , ایستگاه متروی دکتر حبیب الله , ایستگاه متروی شادمان , ایستگاه متروی صنعت از ایستگاه های متروی طرشت ایستگاه های مترو در این منطقه میباشند .

اماکن آموزشی طرشت

از مراکز آموزشی طرشت می توان به دبیرستان مفید , دبیرستان دخترانه حسنیه , دبیرستان دخترانه فاییزون , دبیرستان شهید عباس بابایی , دبیرستان پسرانه شهید فرهاد حسینمردی , و دانشگاه شریف اشاره کرد .

پارک ها و فضای سبز طردشت

پارک نسیم , پارک عزیزی , پارک ارمغان , پارک تندرستی , بوستان لطف علی خان , بوستان توفیقی , بوستان طرشت , بوستان رازقی , بوستان جاوید , بوستان نسترن از اماکن تفریحی و دیدنی محله طردشت میباشند .

محله طرشت برای زندگی چگونه است ؟

محله طرشت دارای قدمت و اصالتی چندین ساله و نیز خوش آب و هوا میباشد در این محله دانشگاه شریف صنعتی قرار دارد و همچنین دارای چندین بوستان و پارک و دارای چند ایستگاه مترو و از سویی دسترسی به وسایل نقلیه آسان میباشد و این منطقه در سال های اخیر کمترین میزان جرم و ناامنی را داشته است این منطقه میتواند محله خوبی برای زندگی کردن باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *