خدمات سیار

نصاب پمپ آب در آزادی

نصاب پمپ آب در آزادی

نصاب پمپ آب در آزادی

دنبال نصاب پمپ آب در آزادی میگردی ؟!! یکی از محله های قدیمی تهران آزادی میباشد که در جنوب غربی و در منطقه 10 تهران واقع شده است بافت آن ترکیبی از بافت مدرن و قدیمی میباشد این محله جزء مرکز شهر به حساب می آید از محدوده میدان آزادی تا میدان انقلاب را خیابان آزادی می نامند قبل از انقلاب اسلامی نام این خیابان آیزنهاور نام داشت ولی بعد از انقلاب به خیابان آزادی تغییر نام پیدا کرد علت نام گذاری این محله این است که نزدیک میدان آزادی میباشد  این محله دارای چند ایستگاه مترو میباشد که یکی از این ایستگاه ها ی مترو تهران یعنی شادمان در این منطقه قرار دارد در ادامه بیشتر به این محله قدیمی تهران می پردازیم . خدمات تعمیر و نصب انواع پمپ آب خانگی نیم اسب تا 3 اسب بخار و پمپ های فشار قوی  در محور آزادی ، راه اندازی موتورخانه ساختمان ، تعمیر و نصب شوفاژ رادیاتور ، تعویض مخزن تحت فشار ، مخزن ذخیره و کلی خدمات دیگر تنها با روبی پمپ

تعمیرکار پمپ آب در تهران با قیمت عالی

سرویکار پمپ در آزادی

دریافت خدمات پمپ آب ساختمان از روبی پمپ کلی مزایا برای شما به همراه دارد که مهمترین آن صرفه جویی در وقت شماست . بدانید که در صورت رزرو نصاب یا تعمیرکار پمپ آب در آزادی در روبی پمپ هیچ نیازی به حضور شما برای تامین قطعات ، تهیه ابزار آلات و بیرون رفتن شما از منزل نیست . تنها کافیست ما را به سمت پمپ آب ساختمان هدایت کنید و سایر خدمات را به سرویسکار ما بسپارید . محور آزادی امروز بیشتر از هر زمانی به خدمات سیار نیاز دارد و شما میتوانید در کنترل ترافیک  به شهر ما کمک کنید . در ادامه با مباحثی از آزادی در غرب تهران میپردازیم

  • خیابان آزادی منطقه چند است ؟
  • خیابان های مهم و اصلی آزادی
  • مراکز مهم دولتی در محله آزادی
  • ایستگاه های مترو در محله ازادی
  • قیمت ملک در محله آزادی چگونه است ؟
  • تهران چند منطقه دارد ؟
  • مراکز درمانی مهم در محله آزادی
تعمیرکار پمپ آب در شهران

خیابان آزادی منطقه چند است ؟

نام خیابان آزادی پیش از انقلاب اسلامی آیزنهاور نام داشت  آیزنهاور نام رئیس جمهور آمریکا بود اما پس از انقلاب به خابان آزادی تغییر نام پیدا کرد این خیابان از خیابان های اصلی و مرکز راهپیمایی ها در تهران میباشد خیابان آزادی در جهت شمال خیابان جیحون , آذربایجان و کارون قرار دارد از لحاظ جغرافیایی در نقشه تهران در منطقه های 2 , 9 , 10 , 6 و 11 میباشد واز شرق به میدان انقلاب و از غرب به میدان آزادی محدود می شود .

خیابان های مهم آزادی

از خیابان های مهم و اصلی محله آزادی می توان به خیابان بهبودی , خیابان کارون , خیابان جیحون , خیابان , شادمان , خیابان آذربایجان , خیابان استاد معین و خیابان انقلاب اشاره کرد .

مراکز مهم دولتی در محله آزادی

در محله آزادی چندین مراکز دو لتی وجود دارد که مهم ترین آنها , بیمه تامین اجتماعی , اداره پست منطقه 10 , اداره مرکزی سازمان آتشنشانی , اداره وزارت کار و تامین اجتماعی , سازمان شهرداری منطقه 10 , سازمان فنی و حرفه ای کشور , سازمان میراث فرهنگی و کارخانه نوشابه سازی زم زم از جمله سازمان و مراکز مهم دولتی در این محله می باشد .

ایستگاه های مترو  به آزادی

ایستگاه متروی شادمان که مهمترین ایستگاه مترو در تهران میباشد در محله آزادی واقع شده است از دیگر ایستگاه های مترو می توان به ایستگاه متروی استاد معین , ایستگاه متروی توحید , و ایستگاه متروی دکتر حبیب الله اشاره کرد .

قیمت ملک در محله آزادی چگونه است ؟

در محله آزادی تراکم جمعیت بالا می باشد و قیمت خرید ملک در حد متوسط میباشد قیمت خرید ملک به بافت آن و متراژ ان بستگی دارد در این محل قیمت ها از متری 6 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان متغییر میباشد .

شماره تماس نصاب پمپ آب در آزادی

در صورتی که نیاز به هر خدماتی مرتبط با سیستم آبرسانی ساختمان دارید با یکی از شماره های تماس زیر ارتباط برقرار کنید تا بهترین سرویسکاران پمپ آب و موتورخانه ساختمان با شما تماس بگیرند .

تهران چند منطقه دارد ؟

کلان شهر تهران دارای 22 منطقه میباشد و همچنین 122 محله نیز دارد محله ی ازادی در منطقه 10 تهران قرار دارد به خاطر تراکم و افزایش  جمعیت محله های تهران در حال گسترش میباشند و به خاطر تورم و ضع مالی مردم این گسترش جمعیت و سکونت مردم بیشتر در حاشیه شهر رواج پیدا کرده و محله ها در حال گسترش  است .

مراکز درمانی مهم در محله آزادی

در محله ازادی تعدادی مراکز درمانی وجود دارد که مهم ترین انها بیمارستان شهریار , بیمارستان آزادی و بیمارستان میمنت میباشد  و چندین درمانگاه از جمله درمانگاه 22 بهمن کنار داروخانه شبانه روزی آزادی , درمانگاه بهگر نبش خیابان بهبودی قرار دارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *