مقالات پمپ آب

چرا نصب پمپ را به نصاب بسپاریم ؟

تعمیر پمپ آب

چرا نصب پمپ را به نصاب بسپاریم ؟

بسیاری از  مشتریانی که به نصاب پمپ آب رجوع میکنند دلیل از کار افتادن و یا بد کار کردن پمپ آب را نصب خودسرانه ساکنین اعلام میکنند . این کار اشتباهیست که شما چند میلیون هزینه پمپ آب کنید و اهمیت استفاده از نصاب پمپ را دست کم بگیرید . بدون شک هزینه هایی که در پی نصب نادرست پمپ آب در انتظار شما خواهد بود مطمئن باشید  با تعویض برخی قطعات و هزینه هایی اضافه برسازمان همراه است . پس برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از هزینه های احتمالی با هزینه ای کم نصاب پمپ آب رزرو کنید   . همراه نصاب پمپ آب روبی پمپ باشید با پاسخ چرا نصب پمپ را به نصاب بسپاریم ؟   و چه هزینه هایی بعد از رزرو نصاب حرفه ای حذف میشوند .  با ما باشید با 3 دلیل استفاده از نصاب پمپ آب

نصاب پمپ آب در 22 منطقه تهران

 

دلایل کمک گرفتن از نصاب پمپ

3 دلیل  میتواند شما را قانع کند که به جای نصب پمپ بدون دانش  و تجربه قبلی ، از نصاب پمپ آب استفاده کنید . این دلایل عبارتند از :

  1. عملکرد مفید پمپ آب

بدون شک اگر نصاب بالای سر پمپ آب خانگی شما باشد نکات لازم در یک نصب استاندارد رعایت خواهد شد . از این رو پمپ آبی که نصب میشود بهینه تر عمل کرده و عمر بالاتری خواهد داشت . کارکرد اولیه پمپ آب به گونه ایست که حتی اگر شما  استانداردهای لازم را رعایت نکنید عملکرد اولیه آن بدون ایراد خواهد بود اما به مرور زمان مشکلات و هزینه های بالایی برای شما خواهد داشت .

 2. پیشگیری از هزینه های احتمالی

عیب یابی سیستم لوله کشی و آبرسانی یکی از تخصص های نصاب پمپ آب است . یک نصاب میداند که یک ساختمان یک یا چند طبقه چه نوع پمپ آب میخواد و در کنار پمپ آب بهترین منبع انبساط برای پمپ را انتخاب و پیشنهاد میکند . اگر پمپ آب تحت فشار قرار گیرد بدون شک کلی هزینه های بلند مدت خواهید داشت که بیشتر آنها با سرویس کردن پمپ قابل جبران نیست . اما اگر به نصاب پمپ آب مراجعه کنید شما را با یک سرویس ماهیانه همراه میکند که در آن کمترین هزینه ها اعمال شده و برای همیشه یک سیتسم آبرسانی استاندارد خواهید داشت . هزینه هایی که  به احتمال قوی با آن در استفاده نکردن از نصاب پمپ آب روبرو میشوید عبارتند از :

  • تحت فشار قرار گرفتن پمپ و سوختن دینام
  • پاره شدن دیافراگم منبع انبساط در کوتاه مدت
  • افت فشار آب ساختمان
  • نیاز به تعویض بودن قطعات اصلی پمپ

 3. مشاوره آنلاین از نصاب پمپ

شرکت روبی پمپ در نظر دارد که برای سرویسکاران دوره های آموزشی بیشتری  تنظیم کند تا بتوانند در کنار خدمات حضوری تعمیر و نصب پمپ آب مهارتهای لازم در مشاوره های تلفنی را کسب کنند . از این جهت خدمات مشاوره تلفنی با تعمیرکاران و نصاب های پمپ آب روبی پمپ از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر فراهم میشود .

تعمیر و نصب منبع انبساط در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *