خدمات سیار

تعمیرکار پمپ آب میدان امام حسین تهران

نصاب پمپ آب میدان امام حسین

سرویس پمپ آب در میدام امام حسین

نصاب و تعمیرکار پمپ آب در میدان امام حسین با بهترین قیمت محله امام حسین در قسمت شرق و منطقه 13 تهران واقع شده است  میدان مهم در این محله قبل از انقلاب به نام فوزیه همسر اول محمد رضا شاه نام گذاری شده بود که پس از جدایی ان دو از هم به نام شاه دخت شهناز دخترشان نام گذاری شد و پس از انقلاب نیز تغییر نام به محله امام حسین پیدا کرد در این میدان مراسمات مذهبی مخصوصا در ایام محرم به شکل با شکوهی برپا می شود در گذشته از میدان امام حسین اتوبوس های کابلی بیشتر تردد داشت که امروزه جای خود را به اتوبوس های BRT داده است میدان امام حسین و خیابان 17 شهریور در سال های گذشته به پیاده رو تبدیل شد و دسترسی به وسایل نقلیه در ان ممنوع می باشد  در ادامه به جزئیات بیشتری نسبت به این محله می پردازیم . کلیه خدمات تعمیر و نصب پمپ آب ، شوفاژ رادیاتور و تجهیزات موتورخانه ساختمان  در محدوده مسکونه محورهای میدان امام حسین را به روبی پمپ بسپارید .

دنبال نصاب  پمپ آب میگردی

سرویس پمپ آب در میدان امام حسین

سرویس پمپ آب در میدان امام حسین و کلیه نقاط شرق تهران  با بهترین قیمت صورت میگیرد . آنچه که باید درباره میدان امام حسین بدانید :

  • محله امام حسین بر روی نقشه
  • ایستگاه متروی امام حسین
  • بازار شهرستانی امام حسین
  • نزدیکترین پمپ بنزین
  • بافت شهری و انسانی محله امام حسین
  • پیاده رو 17 شهریور
رزرو تعمیرکار پمپ آب در تهران

محله امام حسین بر روی نقشه

محله امام حسین در قشمت شرق و منطقه 13 تهران قرار دارد این محله از سمت شمال به خیابان انقلاب و خیابان دماوند محدود شده , از سمت غرب نیز به محطه دروازه شمیران وخیابان 17 شهریور منتهی شده , از سمت شرق نیز به بزرگراه امالم علی و از سمت جنوب به خیابان پیروزی خاتمه می یابد .

ایستگاه مترو محله امام حسین

خوشبختانه از لحاظ خط مترو این منطقه محدودیت ندارد و توانسته است نیاز مردم را از برای دستر سی به مترو برطرف کنند و چندین ایستگاه مترو وجود دارد از جمله , ایستگاه متروی امام حسین , ایستگاه متروی دروازه شمیران و ایستگاه متروی مدنی در مجاورت و درون این محله وجود دارد .

بازارشهرستانی میدان امام حسین

از جمله بازار های تهران می توان به بازار شهرستانی اشاره کرد که در ضلع جنوب شرقی میدان امام حسین واقع شده است اگر برای خرید خانه نیاز به مرکز خرید دارید میتوانید وسایل مورد نیاز خانه را اعم از میوه , تره بار , گوشت , مرغ وماهی , پوشاک و……از مغازه های این بازار خریداری کنید .

نزدیکترین پمپ بنزین

در این محله چند پمپ بنزین وجود دارد از جمله , پمپ بنزین امام حسین , پمپ بنزین نظام آباد , بهارستان , مجاهدین , جایگاه سوخت اختصاصی 123 پمپ بنزین های این منطقه هستند .

بافت شهری محله امام حسین

این منطقه از لحاظ بافت شهری دارای , بافت سنتی و قدیمی میباشد افراد ساکن این محله اکثرا مذهبی هستند که می توان این را در ماه محرم در خیابان های این محله به خصوص میدان امام حسین مشاهده کرد خانه های این محله در متراژ کم و کوچه ها بافتی نامنطم دارند .

پیاده رو 17 شهریور

این پیاده رو از میدان امام حسین آغاز شده و ادامه ان تا میدان شهدا می باشد خیابان 17 شهریور یکی از شاه راه های تهران وجزء پرتردد ترین خیابان های تهران می باشد در سال 1391 بابستن سازه های اهنی در میدان امام حسین 17 شهریور تبدیل به پیاده رو , و رفت و آمد خودرو در ان ممنوع شد

تعمیر پمپ آب چقدر هزینه داره ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *