خدمات سیار

تعمیرکار پمپ آب در افسریه

تعمیرکار کولرگازی در افسریه

تعمیرکار پمپ آب در افسریه

به یک کولر گازی جدید نیاز دارید، اما مطمئن نیستید که تعمیرکنید یا بخرید؟

مشاوران روبی پمپ متخصص ما می توانند هر دو گزینه را برای شما ترسیم کنند و به شما کمک کنند گزینه ای را انتخاب کنید که متناسب با نیازها و بودجه شما باشد. در اینجا چیزی است که برای شروع باید بدانید:

تعمیرکار پمپ آب و کولر گازی در افسریه با بهترین قیمت  به همراه خبره ترین تعمیرکار کولرگازی،نصاب کولرگازی و سرویس کار کولرگازی ارائه میشود . کلیه مناطق  تهران از جمله افسریه تهران تحت پوشش خدمات روبی پمپ میباشند .

تکنسین های معتبر ما ابزارها را دارند و به سرعت در حال انجام کار هستند تا نیازهای گرمایشی و تهویه مطبوع را تامین کنند. شرکت روبی پمپ با تمرکز بر فعالیت های چندین سالانه خود در زمینه سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع فعالیت داشته اند. تجربه و دانش ما به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه گرمایش و تهویه مطبوع کولر گازی تبدیل کرده است.

منطقه افسریه نیز امروز میتواند از کلیه خدمات تعمیرکار سیار پمپ روبی پمپ برخوردار شود  . خدماتی همچون تعمیر و نصب انواع پمپ آب خانگی تک فاز و 3 فاز ، نصب کولرگازی،تعمیر کولرگازی،سرویس دوره ای کولر گازی ،تعمیر و نصب شوفاژ رادیاتور ، تعمیر و نصب موتورخانه ساختمان  و کلیه تجهیزات مبدل حرارتی ساختمان را میتوانید با سرویسکار سیار روبی پمپ بسپارید . با  تعمیرکار پمپ آب و کولر گازی در افسریه و کلیه نقاط  شرق وشمال و غرب و جنوب تهران همراه ما باشید.

تعمیر و نصب پمپ آب در افسریه

 

رزرو تعمیرکار و نصاب کولر گازی در افسریه

آیا نمی خواهید نگران هزینه های اولیه، تعمیر و نگهداری مداوم یا تعمیرات گران باشید؟ در خدمات ایده آل، ما با کیفیت ترین خدمات تعمیروسرویس و نصب کولر گازی و تهویه مطبوع با بهترین تعمیرکار و نصاب کولر گازی را برای مشتریان  خود در تمامی مناطق تهران  ارائه می دهیم. هنگامی که تیم  ما متشکل از تکنسین های آگاه و با تجربه را داراست ، می توانید اعتماد کنید که تنها بهترین مشاوره وتعمیرکار و نصاب کولر گازی در افسریه  را دریافت خواهید کرد.

انواع کولرگازی

  • کولر گازی پکیج (بسته بندی شده.)

در یک تهویه مطبوع مرکزی بسته بندی شده، اواپراتور، کندانسور و کمپرسور همه با هم در یک کابینت “بسته بندی” شده اند. به همین دلیل، برای صاحبان خانه هایی که فضای داخلی محدودی دارند، گزینه خوبی است. تهویه مطبوع بسته بندی شده از یک سیستم کانال برای توزیع هوای خنک استفاده می کند. واحد AC معمولاً روی سقف قرار می گیرد و معمولاً برای ساختمان های تجاری کوچک انتخاب رایج تری است. برخی از دستگاه های تهویه مطبوع بسته بندی شده می توانند دارای عملکردهای گرمایشی باشند، بنابراین نیازی به کوره جداگانه نیست.

  • سیستم های  اسپلیت (تقسیم)

سیستم اسپلیت برای خنک‌کننده، رایج‌ترین نوع راه‌حل راحتی خانه است. یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی سیستم اسپلیت دارای یک واحد خارجی (کندانسور) و یک واحد داخلی (اواپراتور) است، از این رو، سیستم “اسپلیت” است. کوره شما حاوی کویل اواپراتور است. موتور دمنده کوره شما برای گردش هوای خنک از طریق کانال خانه شما استفاده می شود. در صورتی که یک خانه نتواند مجرای مورد نیاز برای نصب هوای مرکزی را در خود جای دهد، سیستم بدون داکت اسپلیت یک گزینه است.

  • کولر گازی بدون داکت یا مینی اسپلیت

آیا در خانه بدون کانال زندگی می کنید؟ یا شاید نمی خواهید هزینه ای را که برای نصب کانال برای یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی لازم است خرج کنید؟ تهویه مطبوع بدون داکت یا مینی اسپلیت جایگزینی برای کولر گازی پنجره ای و مشابه کولر گازی مرکزی با کندانسور بیرونی و واحدهای داخلی با دمنده های نصب شده بر روی دیوار، کف یا سقف هستند. لوله ای که قطعات را به هم متصل می کند و مبرد را به گردش در می آورد و یک خط برق و تخلیه از سوراخی در پشت یونیت داخلی عبور می کند. هر واحد داخلی توسط یک کنترل از راه دور کنترل می شود.

چگونه می توانم اندازه مناسب AC مرکزی را برای خانه خود انتخاب کنم؟

اندازه AC جدید شما برای راحتی خانه شما بسیار مهم است. اگر AC برای متراژ مربع خانه شما خیلی کوچک باشد، در روزهای گرم خنک نگه دارید. اگر AC برای خانه شما خیلی بزرگ باشد، خاموش و روشن می شود و انرژی را هدر می دهد. همچنین به طور موثری رطوبت خانه شما را از بین نمی برد، و باعث می شود احساس گرما و راحتی کمتری داشته باشید. علاوه بر در نظر گرفتن متراژ مربع خانه شما، یک متخصص گرمایش و سرمایش  و فاکتورهای مهم دیگری مانند:

نیازهای خانواده شما

• منطقه و آب و هوای خاصی که در آن زندگی می کنید

• جهت خانه شما (مثلاً اگر رو به غرب باشد)

• اندازه و سن پنجره های شما

• سیستم تهویه و مجرای خانه شما

• کیفیت و کمیت عایق خانه شما

• سن خانه شما برای مشاوره رایگان با مشاوران روبی پمپ همین حالا تماس بگیرید.

رزرو تعمیرکار و نصاب کولر گازی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *