خدمات سیار

تعمیرکار پمپ در شادآباد

تعمیرکار پمپ آب

تعمیرکار پمپ اب در شادآباد

محله شاد آباد در جنوب تهران و منطقه 18 قرار گرفته است این منطقه جنوب شهری از آب و هوای خوبی برخوردار است و همچنین مردمی خونگرم , ساده و صمیمی دارد و قیمت ملک نیز در آن مناسب می باشد در گذشته اراضی این منطقه را باغات و زمین های کشاورزی تشکیل داده و جزئی از روستای یافت آباد محصوب می شد در این منطقه باغ سرسبز و بزرگی نیز وجود داشت که آن را باغ شاه می نامیدند از این رو این محل برای مدتی کوتاه به شاه آباد نیز شهرت داشت .قشر ساکن در این محله در ابتدا کارگران و اقشار کم درآمد بود که شغل آنها استخراج شن و ماسه بودمحله شاه آباد در سال 1387 از محله سعید آباد و شمس آباد جدا و به شکل محله ای واحد را به خود گرفت . اگر دنبال تعمیرکار پمپ در شادآباد تهران میگردید روبی پمپ ارائه کننده خدمات سیار پمپ آب ساختمان با بهترین هزینه  ها در خدمت شماست

  • محله شاه آباد بر روی نقشه
  • نزدیکترین ایستگاه مترو به محله شاه آباد
  • امکانات محله شاه آباد
  • میدان شاد آباد کجاست ؟

هزینه نصب پمپ آب چنده ؟

محله شاد آباد بر روی نقشه

محله شاد آباد در جنوب تهران و در منطقه 18 واقع شده است این محله از سمت شرق با الغدیر و از سمت غرب نیز با سعید آباد محدود می شود از سمت شمال با بلوار بروجردی و از سمت جنوب با بلوار ابراهیم زاده خاتمه می یابد .

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله شاد آباد

محله شاد آباد از لحاظ دسترسی به دیگر نقاط تهران از طریق اتوبوس تاکسی و مترو در نقطه خوبی قرار گرفته است همپنین نزدیکترین ایستگاه مترو به محله شاد آباد ایستگاه آزادگان می باشد که اهالی بخش جنوبی به ان دسترسی آسانتری دارند.

امکانات محله شاد آباد

  • آثار به جا مانده از باغ سفارت ایتالیا
  • بازار بزرگ آهن , فروشگاه علیشاهی رستوران ها , کافه ها و مغازه ها ,
  • باغ غدیر با وسعت زیاد که امکانات ورزشی نیز در ان محیاست و چهار بوستان از جمله بوستان رودکی , مهر و ….
  • اماکن مذهبی ,دارای چندین مسجد از جمله مسجد صاحب الزمان , مسجد ابا عبدالله الحسین و سه حسینیه
  • مرکز گیاه شناسی قدیر که یکی از بزرگترین مراکز گیاه شناسی در کشور می باشد و دارای بیش از 200 گونه گیاه مختلف است .

میدان شاد آباد کجاست ؟

میدان های موجود در محله شاه آباد میدان شاد آباد , میدان جابازان (مدائن ) میدان جانبازان ( الغدیر تقاطع بروجردی ) می باشند میدان شاد آباد در محله شاد آباد تهران , در نزدیکی قنادی , فروشگاه سلیمانی , فروشگاه ال س و ن واقع شده است .

نکته مهم درباره شادآباد

بلوار بهار در شادآباد تولید کننده های اصلی حفاظ شاخ گوزنی ، گلنرده و انواع درب و پنجره های فرفورژه را دارد . میتوانید جهت سفارش خود به این لوکیشن بروید تا با قیمت های تولیدی روبرو شوید .

تولیدی شاخ گوزنی گلنرده سعید را دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *