تعمیر و نصب پمپ آب در شهرک نفت

تعمیر پمپ و تعویض منبع انبساط در شهرک نفت

روبی پمپ ارایه کننده  انواع خدمات تخصصی  از جمله مهمترین خدمات افت فشار آب ساختمان، تعویض،تعمیر و نصب پمپ  آب درشهرک نفت،پاسداران،وتجریش ودیگر نقاط شمال وغرب و شرق و جنوب تهران با تکنسین های با تجریه و کار ازموده در خدمت شما عزیزان می باشد.خدماتی از جمله تعمیر و نصب پمپ اب در شهرک نفت،تعمیر منبع انبساط تعمیر و نصب منبع انبساط  و مخزن تحت فشار و مخزن ذخیره ساختمان ،تعمیر و تعویض شافت پمپ آب،تعمیر پروانه پمپ آب،جابجایی و راه اندازی لوله کشی سرد و گرم خدمات سرویس های دوره ای و ماهانه و سالانه  وکلیه خدمات مرتبط با پمپ های آب خانگی  در شهرک نفت حتی در روزهای تعطیل ، روزهای بسیار گرم تابستان و یخبندان زمستان خدمات تعمیر پمپ آب سیار را ارائه میکند .ارائه میگردد.در ادامه همراه ما باشید با اطلاعاتی از محله شهرک نفت و جهت  دریافت انواع خدمات لوله کشی در شهرک نفت با باتجربه ترین تعمیرکار پمپ آب  و بهترین سرویسکار پمپ آب باشماره های زیر تماس بگیرید:

درخواست سرویسکار : 09126724665
دفتر سعادت آباد : 02126420548
دفتر شهر ری : 02133392151

 

شهرك نفت یکی از محلات بالا شهر تهران است که توسط شرکت نفت در سال 1360 تا 1364 ساخته شد و ازهمان سال به بعد کارمندان شرکت نفت در آن ساکن شدند.

از آن جایی که ترافیک در این محله همیشه در حال حرکت است، می‌توان گفت که شما در محله ای زندگی می‌کنید که بسیار خوش آب و هوا بوده است. شرايط زندگي در شهرك نفت بسیار خوب است به صورتی که اگر شما در این محله، واحد آپارتمانی را خریداری کنید می‌توانید از همه‌ی امکانات موجود در این محله استفاده کنید.

موقعیت جغرافیایی شهرک نفت

شهرک نفت واقع در شمال تهران، منطقه پنج و قسمت غربی فرحزاد و نواحی شمال شرقی شهرک کوهسار را شامل می شود. محدودهء تعریفی این شهرک از شمال خیابان یاس در نظر گرفته می شود و به سمت جنوب تا خیابان آبشار و از غرب در شهرک در راستای خیابان معین به سمت شمال و تا خیابان یاس می باشد.

نصاب و سرویسکار پمپ آب خانگی

پروژه های مرتبط