تعمیر و نصب پمپ آب در داودیه

تعمیر و نصب پمپ آب در داودیه

روبی پمپ ارایه کننده  انواع خدمات تخصصی  از جمله مهمترین خدمات افت فشار آب ساختمان، تعویض،تعمیر و نصب پمپ  آب در داودیه،میرداماد،وتجریش ودیگر نقاط شمال وغرب و شرق و جنوب تهران با تکنسین های با تجریه و کار ازموده در خدمت شما عزیزان می باشد.خدماتی از جمله تعمیر و نصب پمپ اب در زرگنده ،تعمیر منبع انبساط تعمیر و نصب منبع انبساط  و مخزن تحت فشار و مخزن ذخیره ساختمان ،تعمیر و تعویض شافت پمپ آب،تعمیر پروانه پمپ آب،جابجایی و راه اندازی لوله کشی سرد و گرم خدمات سرویس های دوره ای و ماهانه و سالانه  وکلیه خدمات مرتبط با پمپ های آب خانگی  در داودیه حتی در روزهای تعطیل ، روزهای بسیار گرم تابستان و یخبندان زمستان خدمات تعمیر پمپ آب سیار را ارائه میکند .ارائه میگردد.در ادامه همراه ما باشید با اطلاعاتی از محله داودیه و جهت  دریافت انواع خدمات لوله کشی در داودیه با باتجربه ترین تعمیرکار پمپ آب  و بهترین سرویسکار پمپ آب باشماره های زیر تماس بگیرید:

موقعیت جغرافیایی داودیه

محله داودیه که حالا بیشتر آن را با نام بلوار میرداماد می‌شناسیم، محدوده‌ای بین خیابان شریعتی و بزرگراه مدرس است که از شمال با خیابان ظفر و از جنوب با بزرگراه حقانی همسایگی دارد.

زمین‌های محله داودیه از نظر زمین‌شناسی، تپه ماهور بوده است و به جز باغ داودیه بقیه، زمین‌های بایر و شیبدار بود که ساخت‌وساز در آن شکل گرفت. زمین‌های داودیه شامل شهرک نفت که خیابان نفت از آن مشتق می‌شود نیز هست. به دلیل سکونت کارمندان شرکت نفت این نام را بر آن نهادند. بلوار میرداماد، بلوار شاخص محله داودیه است که در زمان پهلوی دوم و از سوی «سیدحسین نصر» نامگذاری شد. میدان محسنی نیز سال 1373 با نصب مجسمه مادر به میدان مادر تغییر نام داد.

هزینه نصب پمپ آب نیم اسب چقدره  ؟

پروژه های مرتبط