تعمیر و نصب پمپ آب در نیاوران

خدمات تعمیر و نصب پمپ های آب خانگی را به روبی پمپ بسپارید . شرکت خدمات سیار روبی پمپ در زمینه تعمیر و نصب و سرویس تاسیسات آب ساختمان با بهترین سرویسکاران در خدمت شماست . مناطق شمال تهران امروزه بیش از هر زمانی نیاز به دریافت خدمات سیار دارند . میتوانید از نصب و راه اندازی موتورخانه ، سرویس و پیاده سازی سیستم مبدل حرارتی  ، تعمیر و نصب شوفاژ رادیاتور و لوله کشی کل ساختمان گرفته تا تعمیرات جزئی پمپ آب اعم از تعویض آببندی ها و هواگیری پمپ آب و کلی خدمات جزیی دیگر سرویسکار روبی پمپ را رزرو کنید . ما همراه شماییم اینبار با نصاب پمپ آب در نیاوران  و تعمیرکار در منطقه

تعمیر پمپ آب و منبع انبساط در نیاوران

تعمیر پمپ آب و منبع انبساط در نیاوران

خدمات پمپ در نیاوران

محله نیاوران در شمال تهران واقع شده و بالا شهر تهران به حساب می آید و منطقه ای بسیار خوش اب و هوا می باشد در گذشته این محله دارای درختان جوز فراوانی بوده است که میوه هایی شبیه گردو داشته اند این محل به این دلیل جوزستان نام گرفته بود اما بعد ها به نیاوران تغییر نام پیدا کرد البته هنوز هم نام مسجد مهدیه به جوزستان مشهور است محله نیاوران در منطقه یک تهران و شهرستان شمیرانات قرار گرفته است و از مهم ترین خیابان های این منطقه خیابان نیاوران میباشد که محدوده آن از میدان نیاوران تا میدان قدس در تقاطع خیابان شریعتی میباشد .

  • موقعیت جغرافی نیاوران بر روی نقشه
  • اماکن مهم در نیاوران
  • بهتریت خیابان نیاوران
  • قیمت خانه در نیاوران
  • محله نخجوان نیاوران
  • ناحیه آب وفاضلاب در منطقه 1 و2 نیاوران

نصب پمپ آب و منبع انبساط در نیاوران

اجرت نصب پمپ آب چنده ؟

موقعیت جغرافیایی نیاوران بر روی نقشه

محله نیاوران در, منطقه یک شهرداری در قسمت شمال تهران و دامنه رشته کوه البرز قرار گرفته است منطقه نیاوران از قسمت شمال با ارتفاعات کلک چال محدود می شودو از قسمت غرب نیز به تجریش خاتمه یافته , و از سمت شرق با دار آباد محدود شده , از سمت جنوب نیز با محله حصاربوعلی انتها می یابد .

اماکن مهم در نیاوران

محله نیاوران اماکن دیدنی زیادی می باشد که به مهم ترین آنها اشاره می کنیم , کاخ نیاوران , پارک نیاوران , تکیه نیاوران , فرهنگسرای نیاوران , ساختمان اصلی پژوهشگاه دانش های بنیادی که قبل از انقلاب اسلامی دفتر کار فرح پهلوی بوده است , ورزشگاه شهدای نیاوران و شهرداری منطقه یک از جمله اماکن مهم در محله نیاوران می باشد .

هزینه تعمیر منبع انبساط چنده ؟

بهترین خیابان نیاوران

از مهمترین و اصلی ترین محله نیاوران خیابان نیاوران می باشد که محدوده آن از میدان نیاوران تا میدان قدس می باشد .خیابان شفیعی , نور افشار , خیام , جهان شاهی , کاج , ملا حسینی و…..از دیگر خیابان های مهم نیاوران می باشند .

قیمت خانه درنیاوران

منطقه نیاوران در شمال تهران و جزء بالا شهر به حساب می آید امکانات عالی و آب و هوای خوب و مطلوب و برج های سر به فلک کشیده به این منطقه چهره ای لاکچری داده است در این منطقه قشری مرفه نشین زندگی می کنند و باید گفت قیمت ملک در این منطقه از دیگر نقاط تهران بیشتر می باشد .

محله نخجوان نیاوران

نخجوان محله ای خوش آب و هوا در شمال نیاوران می باشد که سفارت اتریش در این منطقه می باشد , خیابان مژده , خیابان صادقی قمی , خیابان همایون , خیابان مرجان و خیابان احمد زمانی از مهم ترین خیابان های محله نخجوان می باشد .

ناحیه آب و فاضلاب در منطقه 1 و2نیاوران

منطقه 1ناحیه  یک (خیابان دیباجی جنوبی , نبش کوچه مفید) , منطقه 1ناحیه2 (نیاوران , پشت کاخ نیاوران , خیابان شهید نصیر آبادی) ,منطقه 1 ناحیه 3 (شهرک غرب فلامک , روبری خوابگاه پسرانه ) , منطقه 2 ناحیه 1 (خیابان شریعتی ,خ بافقری شبستری خ دانش) , منطقه 2 ناحیه 2 (بزرگراه رسالت خ شهید حاجی پور خ شهید طاهری ) , منطقه 2 ناحیه 3 ( خیابان فرجام نبش چهار راه رشید )

نصاب شوفاژ در نیاوران

اگر دنبال شماره تلفن نصاب پمپ در نیاوران و هر کدام از مناطق دیگر شمال تهران میگردید روبی پمپ همراه شماست . نصاب شوفاژ ، تعمیرکار موتورخانه و سرویسکار موتورخانه را تنها از روبی پمپ بخواهید . تعمیرکار شوفاژ در نیاوران جهت نصب و تعمیر کلیه سیتسم های مبدل حرارتی شوفاژ زیر با بهترین قیمت ها انجام میشود.  تعمیر تخصصی شوفاژ ، جرمگیری شوفاژ ، هواگیری  و سرویس دوره ای

  • نصب و تعمیر شوفاژ پنلی
  • نصب و تعمیر شوفاژ آلومینیومی
  • تعمیر و نصب شوفاژ شیشه ای
  • نصاب شوفاژ دکوراتیو

تعمیر و نصب پمپ در شمال تهران

پروژه های مرتبط