تعمیر و نصب پمپ آب در امیرآباد

روبی پمپ ارایه کننده  انواع خدمات تخصصی  از جمله خدمات تعمیر و تعویض و نصب پمپ های اب خانگی در کلیه نقاط شمال وغرب و شرق و جنوب تهران از جمله محله امیرآباد با تکنسین های با تجریه و کار ازموده در خدمت شما عزیزان می باشد.خدماتی از جمله تعمیر و نصب پمپ اب در امیرآباد ،تعمیر و نصب منبع انبساط تعمیر و نصب منبع انبساط  و مخزن تحت فشار و مخزن ذخیره ساختمان ، جابجایی و راه اندازی لوله کشی سرد و گرم خدمات سرویس های دوره ای و ماهانه و سالانه  وکلیه خدمات مرتبط با پمپ های اب خانگی ارائه میگردد.در ادامه همراه ما باشید با اطلاعاتی از محله امیرآباد و جهت  دریافت انواع خدمات ازجمله تعمیر و نصب پمپ آب در امیر آباد با بهترین تعمیرکار پمپ آب  و بهترین سرویسکار پمپ آب باشماره های زیر تماس بگیرید:

محله امیرآباد

محله امیرآباد تهران در منطقه 6 شهرداری تهران قرار دارد. خیابان اصلی این محله خیابان کارگر شمالی (امیرآباد) است. دانشکده کارآفرینی، دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده اقتصاد، دانشکده مدیریت، پردیس شماره ۲ دانشکده‌های فنی، دانشکده فیزیک، دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه تهران در محله امیرآباد قرار دارند. مجموعه برج‌های سه‌گانه مسکونی آ.اس. پ و مراکز تفریحی و خرید مجاور آن و همچنین برج بین‌المللی تهران به ارتفاع ۱۶۲ متر، در ۵۶ طبقه که بلندترین برج مسکونی ایران می‌باشد؛ در شمال این محله واقع شده‌اند.

قیمت

امیرآباد یکی از محلات خوب تهران به لحاظ موقیت و شهرسازی است. با اینکه یکی از محلات لوکس مثل نیاوران و تجریش نیست ولی جزو بالاشهر تهران حساب می شود. قیمت خانه ها و آپارتمان ها در این محله نسبت به مناطق متوسط تهران بالاتر است.

دسترسی

امیرآباد در میان تعدادی از بزرگراه های تهران قرار دارد که از نظر دسترسی و ترافیک برای خودروهای شخصی وضعیت مناسبی است. نزدیک ترین ایستگاه مترو به محله امیرآباد، ایستگاه میدان جهاد است. خطوط اتوبوسرانی نیز برای جابجایی مردم در این محله خدمت رسانی می کنند.

امکانات

بیمارستان قلب تهران، بیمارستان دکتر شریعتی تهران و کلینیک تخصصی دندان پزشکی ۶۰۰ ارتش اصلی ترین مراکز درمانی هستند که در امیرآباد قرار دارند. پارک لاله بزرگترین فضای سبز این منطقه، مرکز خرید لاله، بازارچه لاله مراکز خرید اصلی محله امیرآباد هستند.

سرویس کامل پمپ آب در امیر آباد تهران

پروژه های مرتبط