نصب و سرویس پمپ آب در کامرانیه

روبی پمپ ارایه کننده  انواع خدمات تخصصی  از جمله خدمات تعمیر و تعویض و نصب پمپ های اب خانگی در کامرانیه و دیگر نقاط شمال وغرب و شرق و جنوب تهران با تکنسین های با تجریه و کار ازموده در خدمت شما عزیزان می باشد.خدماتی از جمله نصب و سرویس پمپ اب در کامرانیه ،تعمیر و نصب منبع انبساط تعمیر و نصب منبع انبساط  و مخزن تحت فشار و مخزن ذخیره ساختمان ، جابجایی و راه اندازی لوله کشی سرد و گرم خدمات سرویس های دوره ای و ماهانه و سالانه  وکلیه خدمات مرتبط با پمپ های اب خانگی  درکامرانیه ارائه میگردد.در ادامه همراه ما باشید با اطلاعاتی از محله کامرانیه و جهت  دریافت انواع خدمات در کامرانیه با باتجربه ترین تعمیرکار پمپ آب  و برترین سرویسکار پمپ آب باشماره های زیر تماس بگیرید

تعمیر و نصب پمپ آب و منبع انبساط در کامرانیه

کامرانیه تهران

کامرانیه تهران، محله‌ ای قدیمی و عیان‌ نشین در منطقه 1 کلان شهر و شهرستان شمیران میباشد که از دو قسمت شمالی و جنوبی تشکیل شده است. کامران میرزا، پسر ناصرالدین شاه، کسی بود که املاک و باغات این منطقه که شامل محدوده‌ ی نیاوران، حصاربوعلی و جماران هم میشد را از میرزا سعید خان که جزو وزرای خارجه ایران بود، خرید. نام کامرانیه هم اینگونه بر روی این محله قرار گرفت.

موقعیت جغرافیایی کامرانیه تهران

محله کامرانیه تهران از سمت شمال با خیابان های اعیانی نیاوران و منظریه مجاورت دارد و جنوب آن با اختیاریه و اتوبان صدر محدود میشود. در نتیجه بخش کامرانیه جنوبی از صدر آغاز و تا چهارراه فرمانیه را شامل میشود و باقی آن کامرانیه شمالی محسوب میشود. همچنین سمت شرق این محله خیابان فرمانیه و غرب آن دزاشیب و چیذر واقع شده اند.

تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی

نصب و سرویس پمپ آب در کامرانیه (نمونه کار )

پروژه های مرتبط