خدمات سیار

نصاب پمپ آب در ستارخان

نصاب پمپ ستارخان

تعمیر و نصب پمپ آب ستارخان

فروش و تعمیر پمپ آب در ستارخان ، نصب پمپ آب در ستارخان ،  فروش و تعمیر و نصب منبع انبساط در ستارخان ، تعویض بلبرینگ پمپ آب در ستارخان ، تعمیر و تعویض شافت و روتور پمپ آب در ستارخان ، ساخت و نصب کنداکتور پمپ در ستارخان ، فروش و نصب ست کنترل و رله پمپ در ستارخان ، فروش و نصب مخزن ذخیره پمپ آب در ستارخان ، لوله کشی و تاسیسات پمپ در ستارخان ، رفع افت فشار آب ساختمان در ستارخان ، سرویس دوره ای ماهانه و فصلی پمپ آب  و تاسیسات آبرسانی در ستارخان  ، تابلو برق تاسیسات و تابلو برق موتورخانه در ستارخان ، انجام پروژه های کنترل سطح چاه در ستارخان ، تعمیرات تخصصی پمپ آب چاه در ستارخان ، طراح  و نصب تابلو برق های رله کنتاکتوری در ستارخان  و کلیه خدمات تاسیسات آبرسانی در ستارخان

نصاب پمپ آب در ستارخان

ستارخان یکی از مناطق غرب تهران و  از محله ها باکلاس میباشد . تکنولوژی مدرن  و دریافت خدمات سیار روبی پمپ پوشش کامل مناطق غرب تهران از جمله محله ستارخان را بر عهده میگیرد . بدین ترتیب میتوانید با دریافت نصاب پمپ آب در ستارخان  و تعمیرکار پمپ از شرکت ما از نصب پمپ گرفته  تا خدماتی همچون تعمیرو  تعویض منبع تحت فشار ، مخزن ذخیره ساختمان ، لوله کشی و تاسیسات و….. کلیه خدمات مرتبط با آب ساختمان را از ما انتظار داشته باشید  . نصب پمپ پنتاکس ، ابارا و لووارا  در مدلهای پمپ سانتریفیوژ  و جابجایی مثبت و پمپ داب را از ما بخواهید . همچنین کلی پشتیبانی  از تعمیرکار پمپ آب در ستارخان خواهید داشت که هم به صورت غیر حضوری و هم حضوری خدمات رایگان را ارائه میکند . همراه ما باشید در این برگه با نصاب پمپ آب در ستارخان

ستارخان در غرب تهران

از قدیمی ترین محله های شمال غرب تهران میتوان به محله ستارخان اشاره کرد نام قدیمی این محل تاج بوده است و اکنون نیز از مناطق 2 تهران به حساب می آید از ویژگیهای این محله می توان به راه های ارتباطی زیاد به غرب و مرکز تهران اشاره کرد , دستری آسان و سریع به وسایل حمل و نقل , ترافیک کم است , ایستگاه مترو دارد , بافت خانه ها نوساز میباشد در ادامه به تاریخچه محله ستارخان , خیابان های مهم واینکه دلیل محبوب بودن این محله می پردازیم  .

  • تاریخچه ستارخان در غرب تهران
  • بهترین جای ستارخان کجاست ؟
  • چرا در ستارخان خرید خانه زیاد است ؟
  • قیمت خرید خانه در ستارخان چگونه است ؟
  • مراکز آموزشی در ستارخان
نصاب پمپ آب در 22 منطقه تهران

تاریخچه ستارخان در غرب تهران

قبل از انقلاب این خیابان با نام تاج شناخته می شد اما پس از انقلاب 57 به نام ستار خان سردار بزرگ مشروطه نام آن تغییر کرد محله ستارخان در غرب و منطقه 2تهران میباشد .این محله مانند یک شاهراه ارتباطی است و محله های پر رفت و آمد را به یکدیگر متصل می کند.

بهترین جای ستار خان کجاست ؟

از خیابان های اصلی و معروف محله ستار خان , خیابان دریان نو , خیابان بهبودی , خیابان نصرت , خیابان حبیب الله و خیابان شادمهر شادمان , خیابان تهران ویلا , خیابان پاتریس لومومبا , خیابان شهرآرا , اشاره کرد و افراد زیادی تمایل به خرید آپارتمان در این مکان ها را دارند والبته قیمت خانه در این خیابان ها بیشتر از مناطق دیگر در محله ستارخان میباشد .

چرا در ستارخان خرید خانه زیاد است ؟

در جواب این سوال که چرا افراد زیادی تمایل به خرید خانه در محله ستارخان دارند ؟ میتوان گفت آب و هوای تمیز و مطبوع , راحت و آسان به مراکز تجاری و اداری دسترسی داشتن , ترافیک کم و خلوت بودن تعدادی از خیابان هایش , بافت نوساز و رعایت اصول شهرسازی , بازار مفید در این محله که می تواند نیاز افراد را برطرف کند , مانند یک شاهراه ارتباطی که مرکز تهران را به غرب متصل کرده است .

قیمت خرید خانه در ستارخان چگونه است ؟

ستارخان از محله های محبوب تهران به شمار می آید وبه عنوان شاهراه ارتباطی از مرکز به غرب تهران به شمرده می شود بر اساس آمار گرفته شده جمعیت این محله بیشتر از بیست هزار نفر می باشد و قیمت برای خرید ملک از 9 میلیون شروع می شود تا متری 18 میلیون که البته با تورم بازار مسکن این قیمت نیز متغییر میباشد موقعیت ساختمان , موقعیت ملک از لحاظ آپارتمانی , ویلایی و سوئیت و همچنین نوساز بودن وکیفیت مصالح ساختمانی در تایین قیمت خرید ملک در محله ستارخان تاثیر گذار هستند .

مراکزآموزشی در ستارخان

در محله ستارخان آموزشگاه های متنوعی ازجمله مدارس , آموزشکاه هنری وغیره وجود دارد که در ادامه به نام آنها اشاره می کنیم “

در خیابان کاشان پور دبستان دولتی پسرانه 13 رجب , در خیابان سازمان آب دبستان دولتی پسرانه فطرت , در خیابان اندرزگو دبستان دولتی دخترانه 12 فروردین , در خیابان جلال آل احمد دبستان دولتی دخترانه نامدار خراسانی , در خیابان سروش یکم دبستان پسرانه ستارخان , در خیابان پاک دبیرستان دولتی پسرانه شهید بهشتی , در خیابان پردیس سوم دبیرستان دولتی پسرانه باقر العلوم , در خیابان سازمان آب آموزشگاه دخترانه واله , در خیابان نگین مجتمع آموزشی پژوهشگران , خیابان نگین موسسه آموزشی عالی آزاد هادی , در خیابان ستارخان کانون زبان نجم و در خیابان باقرخان کانون زبان مهر وجود دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *